Dzień Modlitwy za Młodzież

26 września po raz pierwszy będziemy obchodzić w naszej archidiecezji Dzień Modlitwy za Młodzież. Inicjatywa ta została podjęta przez Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. To okazja do tego, aby otoczyć modlitwą wszystkich młodych – od tych, którzy są zaangażowani w Kościele, po tych, którzy szukają jeszcze w nim swojego miejsca. Niech włączenie modlitw za młodych w parafialną liturgię i zaangażowanie w nią wspólnot młodzieżowych pobudzi całe parafie do gorliwej modlitwy za młodzież. Ta modlitwa będzie szczególnym wsparciem dla wszystkich pracujących z młodzieżą – księży, sióstr zakonnych, katechetów, animatorów, liderów. 

W naszej parafii, po każdej Mszy Świętej, będzie także możliwość złożenia ofiary, która przeznaczona zostanie na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w naszej parafii i dekanacie.

Bieżące informacje na temat diecezjalnych i dekanalnych wydarzeń dla młodych można znaleźć na stronie internetowej Duszpasterstwa Młodzieży www.mlodzi.diecezja.pl oraz na profilu http://facebook.com/mlodzi.diecezja.

Podobne wpisy