Ostatnie spotkanie duszpasterstwa młodzieży

w najbliższą niedzielę (26 czerwca) odbędzie się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie główne duszpasterstwa młodzieży KARP. Gościem będzie… opiekun duszpasterstwa, czyli o. Opat Szymon Hiżycki OSB. Spotkanie będzie miało formę Q&A – ojciec Szymon będzie odpowiadał na zadane przez nas pytania. Każdy może zadać pytanie albo bezpośrednio na spotkaniu albo poprzez link – https://forms.gle/on9w4efNtNtJdt8FA

Spotkanie jak zwykle rozpocznie się Eucharystią o godz. 18.00, a później będzie kontynuowane w salce parafialnej.

Chcemy także przypomnieć o możliwości wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony. W najbliższy piątek (17 czerwca) o godzinie 2030, odbędzie się w salce parafialnej kolejne spotkanie
przygotowujące do tego wydarzenia.

Na oba spotkania serdecznie zapraszamy!

Podobne wpisy