Spotkania dla młodzieży

Zapraszamy na udział w dniu modlitwy i warsztatu filmowego dekanatu Salwator w najbliższą sobotę (26 marca) w parafii Zesłania Ducha Świętego (ul. Gen. Stanisława Odry – Rostworowskiego 13).

Program dnia modlitwy:

13:30– zawiązanie wspólnoty – kaplica boczna w kościele (wejście naprzeciw kancelarii)

14:00 – Eucharystia

Ok. 15:00 – poczęstunek

15:30 – 17:30 – warsztaty teatralne pt. „Wpływ i zagrożenia filmu na młodego człowieka” prowadzone przez p. Jacka Porzyckiego z Krakowskiej Szkoły Filmowej

17:30 – zakończenie spotkania i odbiór uczestników

Koszty wszystkich elementów pokrywa dekanalny fundusz przekazany przez parafie dla celów dzieci i młodzieży.

Aby zapisać się na dzień modlitwy należy wypełnić zgłoszenie, które znajduje się tutaj. Następnie należy podać dane osoby do o. Brunona, przesyłając zdjęcie podpisanej zgody na maila (brunon@benedyktyni.pl) lub na telefon (517 050 412).

Jednocześnie zapraszamy na spotkanie główne duszpasterstwa KARP w naszej parafii. Odbędzie się ono w najbliższą niedzielę (27 marca). W tym miesiącu będziemy gościć dr Tomasza Dekerta który zapozna nas bliżej z tematem liturgii. Rozpoczniemy Mszą Świętej o 18:00, a następnie spotkamy się w salce parafialnej.

Podobne wpisy