Podstrona o ministrantach

Na stronie parafii tynieckiej pojawiła się podstrona o Liturgicznej Służbie Ołtarza. Przybliża ona informacje dotyczące posługujących przy ołtarzu. Zawiera wiele ciekawych treści. Godne uwagi są także linki. Zostały podane portale internetowe, które dotyczą liturgii. Mogą z nich korzystać nie tylko ministranci, ale także wszyscy, którzy interesują się lub chcą się zainteresować liturgią.

Służenie przy ołtarzu jest przywilejem, a zarazem dużą odpowiedzialnością. Jest również sposobem rozwoju wiary i relacji z Bogiem. W liturgii możemy wyrażać siebie i łączyć się z innymi przez wspólną modlitwę. Uczestnicząc w liturgii uczestniczymy w czynnościach świętych oddając cześć Bogu.

Zapraszamy do odwiedzania strony o Liturgicznej Służbie Ołtarza i innych portali o liturgii!

Podobne wpisy